TRÆNEROVERSIGT - SOMMEREN 2021
Herunder kan du se en oversigt over vores mange trænere.
 
Hvis du er i tvivl om hvilket hold du skal træne på, skal du henvende dig til enten et medlem af bestyrelsen, trinledere eller til din træner.
Husk iøvrigt at orientere dig om retningslinjerne (COVID-19) for træning.
Damer (3. division)
Træner Francesco Castaldo, 28493740, email francescocastaldo@hotmail.com
U19 Liga Piger

Træner Ronni Boy, telefon 26256395, email ronniboy10@hotmail.dk

Ass.træner Nick Persen, telefon 30101050, email npersen@gmail.com

U19-2 Piger

Træner Mette Fugl, telefon 20232103, email mfborgsmidt@hotmail.com

U17-1 Piger

Træner Jakob Kruse, telefon 29443212, email jakobckruse@gmail.com

Ass.træner Michael Brock, telefon 51446646, email horsecrown@live.dk

Ass.træner Niklas Andersen, telefon 51801363, email nta1111@hotmail.com

U15-1 Piger

Træner Benny Brandt, telefon 22169941, email bennybrandt@outlook.dk

U15-2 Piger

Træner Erik Knudsen, telefon 29461004, email erikknudsen12@skolekom.dk

U15-1 Drenge

Træner Nikolaj Foldager, telefon 30262849, email nicolajfoldager@hotmail.com

U13-1 Piger

Træner Flemming Nordfoss, telefon 21498441, email nordfoss2@gmail.com

Træner Bo Westerholm, telefon 40746139, email vesterholm@profibermail.com

U13-2+3+4 Piger

Træner Rasmus Bust, telefon 28127833

Træner Michaela Højsgaard, telefon 28717893, email jenna75@sol.dk

U13 Drenge

Træner Christian Kamp, telefon 23424126, email ckamp78@gmail.com

U11 Piger

Træner Lotte Sloth, telefon 20975793, email hhklotte@gmail.com

U9 Piger

Henvendelse til trinleder Heidi Andersen, telefon 28510588, email heidu_and@hotmail.com

U6 Piger

Træner Lotte Sloth, telefon 20975793, email hhklotte@gmail.com

Lykkeliga

Inge Kruse, telefon 2226 9926, email inge@vadkruse.dk

Trille Trolle & Five-A-Side

Bettina Sparvath, telefon 40870066, email bsp@dhf.dk

Støt vores sponsorer de støtter os

SPORTMASTER_Logo_4f_02-2
Falkenberg
Sportswearlab
Salongnist
Colas
Insero
EY
Hovedsponsor (2)
MJ Foto
Hummel
Rema 1000 Hedensted
AAO Steel
Mølbjerg_Sko
HK Olie
Arkil logo
Hummel
Bygma
Sydbank er endnu en god sponsor
AAO Steel